КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА АВТОМОБІЛЯ

Комп’ютерна діагностика автомобіля на сьогодні є одним з найбільш точних інструментів виявлення несправностей.

Вартість послуг від 200 грн.

Прайс на основні послуги автосервісу MANIC MECHANICS

У розпорядженні фахівців професійної команди автосервісу “MANIC MECHANICS” перебуває сучасне вимірювальне обладнання, яке може використовуватися для огляду переважної більшості марок автовиробників, складання карти порушень в роботі всіх систем та одночасного побудови алгоритму їх усунення.

У сучасних автомобілів багато електричних індикаторів. До них відносяться перевірка двигуна, ABS, масло, температура охолоджуючої рідини, трансмісія і багато іншого. Хоча можете подумати, що ці датчики дають механіку інформацію, необхідну для усунення проблеми, правда полягає в тому, що індикатори показують тільки те, який параметр двигуна виходить за межі допустимого діапазону. Технічний фахівець повинен розшифрувати, діагностувати і вирішити, що є реальною проблемою.

ЩО ТАКЕ КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА

Комп’ютерна діагностика автомобіля – це підключення транспортного засобу до комп’ютера, оснащеного відповідним програмним забезпеченням, і за допомогою такого ПО виявляються будь-які несправності і проблеми, які можуть привести до поломки окремих систем. Використання комп’ютерної діагностики авто дозволить виявити джерело можливих проблем, а також може стати гарним засобом перевірки технічного стану машини безпосередньо перед її покупкою. Це відмінний варіант, особливо для тих, хто вирішив купити не новий автомобіль.

Найбільш поширеним індикатором, який спрацьовує є індикатор перевірки двигуна. Кожного разу, коли бачите, що він включається – це привід завітати до СТО «MANIC MECHANICS» і дозволити одному з наших навчених фахівців виконати ретельний комп’ютерний діагностичний тест машини. Які проблеми може виявити комп’ютерна діагностика? Діагностичний код вказує на електричну або механічну проблему (витік вакууму з двигуна). Коди спрацьовують навіть тоді, коли з електронікою все в порядку. Коли механік виконує діагностику комп’ютера, він сканує авто на наявність активних або збережених діагностичних кодів.

ПЕРЕВАГИ АВТОСЕРВІСА MANIC MECHANICS

  • Ми маніакально захоплені своєю справою
  • Ми даємо гарантію на всі види наших робіт, а також на комплектуючи усіх марок автомобілів
  • Використовуємо тільки якісні і перевірені комплектуючи та матеріали
  • Маємо багаторічний досвід і високу кваліфікацію
  • Наші фахівці в курсі всіх новаторських технологій і успішно застосовують і використовують їх на практиці
  • Якість та сервіс – для нас це не гучні слова в гонці за клієнтом, для нас це філософія, яка починається з кожного, хто працює на нашому сервісі
  • Прагнемо, щоб кожен клієнт залишився нашим другом

Будучи Вашим довіреним сервісним центром, ми швидко діагностуємо проблему і повідомимо час і витрати, пов’язані з її усуненням.

ПОСЛУГИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ДІАГНОСТИКИ:

  • Зчитування коду несправності
  • З’ясування причини появи несправності та її усунення
Записуйтеся для проходження комп’ютерної діагностики в автосервіс MANIC MECHANICS компьютерная диагностика автомобиля

+38(097)3000199