КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА АВТОМОБІЛЯ

Комп’ютерна діагностика автомобіля на сьогодні є одним з найбільш точних інструментів виявлення несправностей.

У розпорядженні фахівців професійної команди автосервісу “MANIC MECHANICS” перебуває сучасне вимірювальне обладнання, яке може використовуватися для огляду переважної більшості марок автовиробників, складання карти порушень в роботі всіх систем та одночасного побудови алгоритму їх усунення.

У сучасних автомобілів багато електричних індикаторів. До них відносяться перевірка двигуна, ABS, масло, температура охолоджуючої рідини, трансмісія і багато іншого. Хоча можете подумати, що ці датчики дають механіку інформацію, необхідну для усунення проблеми, правда полягає в тому, що індикатори показують тільки те, який параметр двигуна виходить за межі допустимого діапазону. Технічний фахівець повинен розшифрувати, діагностувати і вирішити, що є реальною проблемою.

ЩО ТАКЕ КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА

Комп’ютерна діагностика автомобіля – це підключення транспортного засобу до комп’ютера, оснащеного відповідним програмним забезпеченням, і за допомогою такого ПО виявляються будь-які несправності і проблеми, які можуть привести до поломки окремих систем. Використання комп’ютерної діагностики авто дозволить виявити джерело можливих проблем, а також може стати гарним засобом перевірки технічного стану машини безпосередньо перед її покупкою. Це відмінний варіант, особливо для тих, хто вирішив купити не новий автомобіль.

Найбільш поширеним індикатором, який спрацьовує є індикатор перевірки двигуна. Кожного разу, коли бачите, що він включається – це привід завітати до СТО «MANIC MECHANICS» і дозволити одному з наших навчених фахівців виконати ретельний комп’ютерний діагностичний тест машини. Які проблеми може виявити комп’ютерна діагностика? Діагностичний код вказує на електричну або механічну проблему (витік вакууму з двигуна). Коди спрацьовують навіть тоді, коли з електронікою все в порядку. Коли механік виконує діагностику комп’ютера, він сканує авто на наявність активних або збережених діагностичних кодів.

 

ЧОМУ АВТОСЕРВІС «MANIC MECHANICS»

Наші сертифіковані технічні фахівці швидко знайдуть причину проблеми з автомобілем і запропонують доступні та оптимальні варіанти її вирішення. Цінуємо Ваш час та виконаємо комп’ютерну діагностику в Києві в найкоротші терміни. Наше комп’ютерне діагностичне обладнання дозволяє виявляти поточні проблеми в двигуні або системі підтримки, а також проблеми, які можуть виникнути з часом. Пропонуємо якісний ремонт і технічне обслуговування. Маємо досвід роботи з усіма марками і моделями автомобілів, як іноземних, так і вітчизняних.

Будучи Вашим довіреним сервісним центром, ми швидко діагностуємо проблему і повідомимо час і витрати, пов’язані з її усуненням.

ПОСЛУГИ КОМП’ЮТЕРНОЇ ДІАГНОСТИКИ:

  • Зчитування коду несправності
  • З’ясування причини появи несправності та її усунення

компьютерная диагностика автомобиля

+38(097)3000199