КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА АВТО

Комп’ютерна діагностика автомобіля на сьогодні є одним з найбільш точних інструментів виявлення несправностей.

Вона дозволяє оцінити стан авто, своєчасно помітити збій або поломку певних елементів, здатна вберегти мотор та інші агрегати від подальших серйозних поломок, які мають властивість прогресувати, залишаючись непоміченими на початковому етапі!

Комп’ютерна діагностика автомобіля — це процес, при якому відбувається зчитування кодів несправностей на основних вузлах, модулях та індикаторах.
Діагностика дає точну оцінку технічного стану електроніки автомобіля та справності бортової системи, а також виявляє як очевидні, так і приховані несправності.

Діагностика автомобіля відбувається за допомогою спеціального обладнання — сканерів, багатофункціональних стендів, а також переносних зчитувачів, відомих як «рідери». Всі ці пристрої підключаються до діагностичного роз’єму авто. Спеціалізована комп’ютерна техніка дозволяє не тільки фіксувати будь-які зміни в роботі різних систем, але й стирати знайдені коди помилок з метою їх корекції.

У розпорядженні фахівців професійної команди Автосервісу «MANIC MECHANICS»перебуває сучасне вимірювальне обладнання, яке може використовуватися для огляду переважної більшості марок автовиробників, складання карти порушень в роботі всіх систем та одночасного побудови алгоритму їх усунення.

Posted by admin in Без рубрики, 0 comments

#LUNCHEMANIA

Чи знаєте Ви, що у нас є кафе з запашною кавою, бургерами та іншими смаколиками?
Ні?
Тоді скоріше завітайте!
Тим більш, що саме зараз при проходженні комплексного ТО, Вас чекає приємний бонус – БЕЗКОШТОВНИЙ ланч та кава!!!
⠀ ⠀

Наша адреса: Київ, Пр-т С. Бандери 14-Б
Телефони
+380973000199
+380663000199
+380933000199

Posted by admin in Без рубрики, 0 comments

#МАНІАКАЛЬНАВЕСНА

#МАНІАКАЛЬНАВЕСНА

Весна вже зовсім скоро, саме тому на нашому #маніакальномуавтосервісі проходить АКЦІЯ, яка триватиме до 31 березня!

-Безкоштовна заміна мастила, за умови придбання мастила у нашому магазині

-безкоштовна діагностика ходової частини, за умови проведення планового ТО

Custom Gallery: images not found

Posted by admin in Без рубрики

МИ ВІДКРИЛИСЬ!

МИ ВІДКРИЛИСЬ! Досвідчена команда професійних механіків MANIC MECHANICS запрошує вас отримати маніакально якісний сервіс в нашому клубному СТО. Ми пропонуємо послуги по комплексній діагностиці та ремонту всіх вузлів вашого авто. Гнучкий підхід до кожного клієнта. Європейська якість – НЕ МАНІАКАЛЬНІ ціни! Знайти нас можно за адресою: пр-т. Степана Бандери 14Б, тел. +38097 3000 199; +38066 3000 199; +38093 3000 199

Posted by admin in Без рубрики
+38(097)3000199