КОМП’ЮТЕРНА ДІАГНОСТИКА АВТО

Комп’ютерна діагностика автомобіля на сьогодні є одним з найбільш точних інструментів виявлення несправностей.

Вона дозволяє оцінити стан авто, своєчасно помітити збій або поломку певних елементів, здатна вберегти мотор та інші агрегати від подальших серйозних поломок, які мають властивість прогресувати, залишаючись непоміченими на початковому етапі!

Комп’ютерна діагностика автомобіля — це процес, при якому відбувається зчитування кодів несправностей на основних вузлах, модулях та індикаторах.
Діагностика дає точну оцінку технічного стану електроніки автомобіля та справності бортової системи, а також виявляє як очевидні, так і приховані несправності.

Діагностика автомобіля відбувається за допомогою спеціального обладнання — сканерів, багатофункціональних стендів, а також переносних зчитувачів, відомих як «рідери». Всі ці пристрої підключаються до діагностичного роз’єму авто. Спеціалізована комп’ютерна техніка дозволяє не тільки фіксувати будь-які зміни в роботі різних систем, але й стирати знайдені коди помилок з метою їх корекції.

У розпорядженні фахівців професійної команди Автосервісу «MANIC MECHANICS»перебуває сучасне вимірювальне обладнання, яке може використовуватися для огляду переважної більшості марок автовиробників, складання карти порушень в роботі всіх систем та одночасного побудови алгоритму їх усунення.

Опубликовано admin в Без рубрики, 0 комментариев

#МАНІАКАЛЬНАВЕСНА

#МАНІАКАЛЬНАВЕСНА

Весна вже зовсім скоро, саме тому на нашому #маніакальномуавтосервісі проходить АКЦІЯ, яка триватиме до 31 березня!

-Безкоштовна заміна мастила, за умови придбання мастила у нашому магазині

-безкоштовна діагностика ходової частини, за умови проведення планового ТО

Custom Gallery: изображения не найдены

Опубликовано admin в Без рубрики

МИ ВІДКРИЛИСЬ!

МИ ВІДКРИЛИСЬ! Досвідчена команда професійних механіків MANIC MECHANICS запрошує вас отримати маніакально якісний сервіс в нашому клубному СТО. Ми пропонуємо послуги по комплексній діагностиці та ремонту всіх вузлів вашого авто. Гнучкий підхід до кожного клієнта. Європейська якість — НЕ МАНІАКАЛЬНІ ціни! Знайти нас можно за адресою: пр-т. Степана Бандери 14Б, тел. +38097 3000 199; +38066 3000 199; +38093 3000 199

Опубликовано admin в Без рубрики
Записатися на СТО