осіньНа жаль погода вже не радує нас теплом і безвітрям, адже за вікном вже осінь.
Ось 5 порад, на які потрібно звернути увагу, щоб ваше авто було готове до осіннього сезону

Кузов і ЛФП

Перш за все огляньте стан кузова. Адже після річної експлуатації, а тим більше якщо авто вже вживане, на ньому можуть з’явитися механічні пошкодження та відколи фарби. Знайдіть час їх усунути, оскільки висока вологість та нічні переходи температури швидко призводять до нальоту та іржі. Пам’ятайте, що в осінній період кількість пилу та бруду на дорогах збільшується в рази, що впливає на зношення ЛФП. Аби захистити кузов авто – нанесіть на нього твердий віск.

Вологість в салоні

Для зменшення її кількість в салоні – замініть тканинні килимки на гумові чи силіконові, адже вода, бруд та пил видаляється з них з легкістю. Перевірте працездатність електропідігріву та дзеркал (зовнішнього, заднього скла) адже без них в дощові дні буде непросто. Не полінуйтеся перевірити пічку. За літо її радіатор міг забитися пухом або трохи заповітритись.

Шини та диски

Проконтролюйте тиск в шинах, навіть якщо перевзування не за горами. Восени добовий перепад температур стає досить значним. Якщо у вашого авто литі або штамповані диски з подряпинами і відколами – підфарбуйте їх лаком, адже хімікати, якими посипають дороги в негоду, сильно впливають на «легкі» сплави, викликаючи корозію.

Щітки і механізм «двірників»

Простежте за роботою “двірників”, всім відомо, що вони повинні очищати поверхню скла вже після першого помаху. Якщо залишаються пропуски на склі чи відчутне “сіпання”, скрип або потріскування – прийшла пора їх заміни. А для швидшого сходження води зі скла, можна обробити рідиною «Антидощ»

Акумулятор та фари

Перед осіннім сезоном зазирніть під капот, та хоча б візуально перевірте високовольтні дроти на предмет ущільнень чи тріщин, навіть якщо термін регламентного ТО не скінчився. Перевірте свічки на зношеність, оскільки вони можуть бути перешкодою швидкому запуску мотора та змусять вас подовгу крутити стартер.
Зверніть увагу на стан акумулятора в авто. Якщо він ще досить свіжий, то вистачить просто профілактичної дозарядки. Завершуючи огляд електрики перевірте стан фар, адже накопичений в низ конденсат, може призвести до окислення контактів та виходу ламп із ладу. Зазвичай причиною запотівання фар і ліхтарів стає негерметичність їх корпусів.

Дотримавшись таких простих порад, вам буде комфортно та безпечно пересуватись на автомобілі!

Професійні фахівці автосервісу MANIC MECHANICS допоможуть підготувати Ваше авто до холодів.

Leave a Reply