РЕМОНТ ВИХЛОПНОЇ СИСТЕМИ

Автосервіс «MANIC MECHANICS» надає послуги з ремонту вихлопної системи автомобіля.

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ:

  • Видалення каталізатора
  • Заміна каталізатора
  • Заміна окремих елементів вихлопної системи
  • Зварювальні роботи
  • Зварювання аргоном (нержавійка, алюміній)

ремонт выхлопной системы

Вихлопна система автомобіля – це технологічний і складний механізм, який водночас виконує декілька важливих функцій.

Продукти згоряння паливної суміші бензинових і дизельних двигунів – це отруйний коктейль газів і сажі, який вихлопна система транспортує з двигуна подалі від салону автомобіля і механізмів, що знаходяться біля двигуна. Це основна функція, з якої і розпочався розвиток систем вихлопу автомобілів.

Крім того, вихлопні гази можуть зашкодити не лише водієві і пасажирам, а й самому автомобілю і довколишньому середовищу, адже вихлоп – це агресивне до металу середовище через високу температуру, вологість і тиск. А ще це надмірний шум роботи двигуна, забруднення атмосфери угарним газом (CO), окислами азота (NO), інших токсичних сполук, викиди дрібної фракції сажі.

Тому сучасна вихлопна система “цивільного” автомобіля виконує наступні завдання:

– очистка відпрацьованих газів від надмірних CO, NO та сажі за допомогою каталізаторів і сажових фільтрів, які встановлюються на кожен сучасний автомобіль. Вимоги екологів до якісного складу вихлопних газів кожних 3-5 років переглядаються, що змушує автопром щоразу конструювати більш технологічні системи очистки вихлопних газів.

– зниження шуму двигуна за допомогою системи резонаторів і глушників. Без цього ефекту шум двигуна було б чути за сотні метрів, а перебування біля заведеного автомобіля або керування таким транспортом було би неможливим.

– охолодження суміші вихлопних газів, яке відбувається пасивно в процесі проходження суміші послідовно через всі елементи вихлопної системи. Завдяки цьому вихлопні гази не можуть спричинити займання пластикових елементів кузова чи робочих предметів, що знаходяться біля автомобіля.

– крім технічних функцій, вихлопна система не позбавлена естетики, яку всі знають, як тюнінг вихлопа – модифікація звуку, заміна заводських елементів на індивідуальні, повна переробка вихлопу під свій автомобіль елементами з нержавіючої сталі; спортивний вихлоп – це окремий розділ про вихлопні системи автомобілів.

+38(097)3000199