РЕГУЛЮВАННЯ КЛАПАНІВ ДВИГУНА

Автосервіс «MANIC MECHANICS» надає послуги по регулюванню клапанів двигуна.

Регулювання клапанів – послуга, про яку більшість сучасних автовласників ніколи не чули. При відвідуванні сервісного центру на сучасному автомобілі ми зазвичай замінюємо рідини і робочі фільтри, ремінь, ланцюг приводу і на цьому закінчуємо ремонт.

Однак регулярна процедура регулювання клапанів двигуна необхідна для правильної роботи силового агрегату. Якщо виробник рекомендує циклічне регулювання, а Ви її ігноруєте, то скоро доведеться проводити повний ремонт двигуна.

НАСКІЛЬКИ ВАЖЛИВИЙ СЕРВІС РЕГУЛЮВАННЯ КЛАПАНІВ?

Паливо надходить у циліндри автомобіля через клапани. Кожен циліндр має клапан, якій відкривається для подачі палива. Він закривається для стиснення палива в циліндрі, що сприяє згорянню і потужності двигуна. Цей клапан відкривається і закривається кулачками або коромислами на розподільному валу, які при обертанні чинять тиск на шток клапана, який відкриває клапан. Потім клапан закривається пружиною.
Якщо зазор між штоком клапана і кулачком або коромислом занадто великий, клапан відкриється занадто пізно і закриється занадто рано, і в циліндр не поступатиме досить палива. Якщо зазор занадто малий, то клапан не зможе правильно закритися, і не створить достатнього стиснення в циліндрі.

 

КОЛИ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ВИКОНУВАТИ ПЕРЕВІРКУ

Оскільки механічна система складається з безлічі рухомих частин, необхідно враховувати ослаблення клапанів, щоб підтримувати експлуатаційну ефективність. Тому ця система вимагає періодичної перевірки та настройки клапанів. У старих двигунах, і якщо виробником не зазначено інше, діагностика робиться через кожні 10 000 км. В інших випадках – кожні 20 000 км.

Якщо Ви виявили:

  • проблеми під час запуску двигуна;
  • занепад потужних параметрів машини;
  • некоректну роботу двигуна;
  • підвищення витрати палива.

У таких випадках необхідно звернутися в автосервіс «MANIC MECHANICS» до фахівців для регулювання клапанів двигуна.

ПЕРЕВАГИ АВТОСЕРВІСУ «MANIC MECHANICS»

Ми ремонтуємо і обслуговуємо автомобілі всіх відомих марок. Для регулювання клапанів в Києві використовуємо відповідні інструменти і пристосування від відомих компаній. Постійно розвиваємося, впроваджуємо нові послуги і розширюємо наші технічні можливості. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, і ми завжди намагаємося повністю відповідати Вашим очікуванням.

Для замовлення послуги завітайте до нашого автосервісу, або забронюйте зручний час зателефонувавши.

регулювання клапанів двигуна

+38(097)3000199