РЕМОНТ ВИХЛОПНОЇ СИСТЕМИ

Автосервіс «MANIC MECHANICS» надає послуги:ремонт та тюнінг вихлопної системи авто.

ЩО ТАКЕ ВИХЛОПНА СИСТЕМА АВТО

Вихлопна система автомобіля – це технологічно складний механізм, який одночасно виконує кілька важливих функцій.
Відпрацьовані гази паливної суміші бензинових і дизельних двигунів – це отруйний коктейль газу і сажі, який вихлопна система транспортує з двигуна подалі від салону автомобіля і механізмів, що знаходяться у двигуна. Це основна функція, з якою і почався розвиток систем вихлопу автомобілів.
Крім того, вихлопні гази можуть нашкодити не тільки водієві та пасажирам, а й самому автомобілю і навколишньому середовищу. Вихлоп – це агресивна до металу середа через високу температуру, вологость та тиск. А ще це надмірний шум роботи двигуна, забруднення атмосфери чадним газом (CO), оксидами азоту (NO), викиди дрібної фракції сажі.

ФУНКЦІЇ ВИХЛОПНОЇ СИСТЕМИ

 • очищення відпрацьованих газів від зайвих CO, NO і сажі за допомогою каталізаторів і сажових фільтрів, які встановлюються на кожен сучасний автомобіль. Вимоги екологів до якісного складу вихлопних газів кожні 3-5 років переглядаються. Цей факт змушує автовиробників кожен раз конструювати більш технологічні системи очищення вихлопних газів.
 • зниження шуму двигуна завдяки системі резонаторів і глушників. Без цього ефект шум двигуна було б чутно за сотні метрів, а перебування у заведеному автомобілі або управління таким транспортом було б неможливим.
 • охолодження суміші вихлопних газів, яке відбувається пасивно в процесі проходження суміші послідовно через всі елементи вихлопної системи. Завдяки цьому вихлопні гази не можуть викликати займання пластикових елементів кузова або робочих предметів, що знаходяться біля автомобіля.
 • окрім технічних функцій, вихлопна система не позбавлена естетики, яку всі знають, як тюнінг вихлопної системи. Тюнінг вихлопної системи – модифікація звуку, заміна заводських елементів на індивідуальні, повна переробка вихлопу під свій автомобіль елементами з нержавіючої сталі.

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ З ВИХЛОПНОЇ СИСТЕМИ:

 • Видалення каталізатора
 • Заміна каталізатора
 • Покупка/Продаж катализаторов
 • Заміна елементів вихлопної системи
 • Зварювальні работи
 • Зварювання аргоном
 • Сварка алюминия, титана, чугуна, меди, латуни, нержавейки, силумина

ПЕРЕВАГИ АВТОСЕРВІСА MANIC MECHANICS

Ми маніакально захоплені своєю справою. Відповідальні та гарантуємо якість ремонту. Використовуємо тільки якісні і перевірені комплектуючи та матеріали, в курсі всіх новаторських технологій і успішно застосовуємо і використовуємо їх на ділі. Маємо багаторічний досвід і високу кваліфікацію. А якість і сервіс – для нас це не гучні слова в гонці за клієнтом, для нас це філософія, яка починається з кожного, хто працює на нашому сервісі! Прагнемо, щоб кожен клієнт залишився нашим другом!
Для замовлення послуги приїжджайте в наш автосервіс або забронюйте час заздалегідь по телефону.

ремонт выхлопной системы

+38(097)3000199